O Nas

Agencja aktorów i statystów / Modelek i Modeli

Nasza Agencja zajmuje się castingami internetowymi prowadzonymi w formie online dla osób z całej Polski , działamy głównie na terenie Tarnowa i Krakowa miasta znajdujące się w województwie Małopolskim .

Nasza oferta:

  • Organizacja Castingów dla Aktorów i Statystów
  • Możliwość dołączenia do nas jako Aktor/Statysta
  • Usługi Agenta dla Aktorów / Statystów
  • Wzgląd do internetowej bazy osób zainteresowanych produkcją filmową
  • Tworzenie własnego Portfolio
  • Produkcja i wytwórnia filmów

Zajmujemy się gromadzeniem informacji o osobach zainteresowanych występowaniem w Filmach , Serialach , Reklamach oraz Statystowaniem.

Nasza Agencja Actor Agency podjęła współprace z Produkcją filmową CINEFINE www.cinefine.pl specjalizująca się w produkcji reklam, filmów, teledysków oraz krótkich form filmowych o ekskluzywnym charakterze.

Jesteśmy nastawieni na produkcję piękna i jakości, które w harmonijnym połączeniu dadzą naszym klientom pełne zadowolenie a dla reklamowanego produktu stworzą odrębny świat, którego częścią każdy będzie chciał być.

Gwarancją jakości jest profesjonalny sprzęt oraz wykształcenie filmowe członków naszego zespołu.

Dzięki tej współpracy można oprócz Aktorów i Statystów liczyć też na bardzo profesjonalną ekipę filmową . Dołączając do nas jako Aktor / Statysta macie możliwość sprawdzenia się przed kamerą oraz pracę w miłej atmosferze.

Poszukujemy osób w każdym wieku, płci czy zróżnicowaniu demograficznym, niezależnie też od wykształcenia.

Do współpracy z naszą agencja zapraszamy produkcje i wytwórnie filmowe, stacje telewizyjne, agencje reklamowe oraz osoby, które na co dzień zajmują się obsadą filmową czy serialową oraz firmy czy portale o znaczeniu filmowym i teatralnym .

Portal prowadzony jest przez PNM Media  Polska